کتابخانه هیأت زوار الزهراء (س)

کتابخانه هیأت زوار الزهراء (س)

کتابخانه هیأت زوار الزهراء (س)

هیات زوارالزهرا (س) در سال ۱۳۹۱ با هدف جامعه سازی آغاز به کار کرد. قلب تپنده فعالیت های هیات، مجالس وعظ، عزاداری و توسل بود ک به عنوان اولین برنامه رسمی در دست اجرا قرار گرفت. فرایند جذب دانش آموز و دوره های تربیتی از همین تاریخ رسمیت یاقت و پس از مدت کوتاه شاخه خواهران نیز در آغاز به کار کرد. در سال ۱۳۹۳ تولیت رهبری هیات زوارالزهرا (س) توسط حضرت آیت الله میر هاشم حسینی پذیرفته شد. در سال ۱۳۹۹ شعبه قم هیئت آغاز به کار کرد و بیش از ۷۰۰ دانش آموز دختر و پسر در مجموعه آغاز به کار کردند.

 

بخشی از کار تربیتی این مجموعه مطالعه کتاب هایی است که طبق یک سیر مطالعاتی متناسب با سن دانش آموزان مجموعه در موضوعات مختلف انجام میشود.
برای پیشبرد این سیر مطالعاتی و ایجاد فضای کتابخوانی در دانش آموزان هیأت کتابخانه ای راه اندازی شد.

مدت زمان استفاده از کتابا

هیئت زوارالزهرا (س) از سال ۱۴۰۱ به جمع مشتریان کتابا پیوست

ورود به پورتال اختصاصی

مدیران و اعضای این کتابخانه جهت ورود به سامانه کتابداری خود از لینک زیر استفاده می کنند. https://ketabzovvar.ir

دیدگاه مسئول کتابخانه هیأت زوار الزهراء (س)

جناب آقای محسن مهرابی

سلام علیکم، ما یه مجموعه فرهنگی و تربیتی هستیم با محوریت هیأت. بخشی از کار تربیتی ما مطالعه کتاب هایی است که طبق یک سیر مطالعاتی متناسب با سن دانش آموزان مجموعه در موضوعات مختلف انجام میشود. برای پیشبرد این سیر مطالعاتی و ایجاد فضای کتابخوانی در دانش آموزان هیأت کتابخانه ای راه اندازی کردیم. بعد از بررسی هایی که انجام دادم به نتیجه رسیدم که برای مدیریت کتابخانه از سامانه کتابا استفاده کنم تا به طور منظم و دقیق فعالیت کتابخانه را رصد کنم. مدتی است با این سامانه کار میکنم و از امکانات مختلف آن استفاده کردم. امکان اضافه کردن کتاب از کتابخانه ملی با اسکن بارکد شابک کتاب خیلی کار راه بنداز هست. ثبت نام اینترنتی اعضا هم برای ما خیلی کاربردی بود. از گزارش گیری های مختلف از کتابخانه هم استفاده کردم و به خوبی کار انجام میشه. به طور کلی کار با سامانه رضایت بخش بوده. از پشتیبانی بسیار خوب و دغدغه مند سامانه هم تشکر ویژه دارم که با صبر و حوصله درخواست های بنده رو مورد توجه قرار میدهند.

آشنایی با برخی کاربران کتابا